Meny

Vær oppmerksom på at denne oversikten kun gir informasjon om seremonier som er planlagt gjennomført i seremonilokaler og/eller tidspunkter som forvaltes av Gravplasssetaten. 

Dette gjelder følgende seremonilokaler:

Kapellene på  Alfaset, Grefsen, Nordre, Ullern, Vestre, og Østre
Kirkene på Grefsen, Grorud, Høybråten, Nordstrand, Ullern, Vestre Aker, Voksen og Østre Aker

Hjemmeside til Gravplassetaten

   
Seremonier de neste 10 dagene 
AvdødStarttid for seremoniSeremonisted
Anne Marie Møllertorsdag 18. april kl. 10.00Nordstrand kirke
Sigurd Hænninentorsdag 18. april kl. 10.00Ullern kirke
Per Ola Sandviktorsdag 18. april kl. 11.30Vestre gravlund, Nye kapell
Morten Kjell Skarpaastorsdag 18. april kl. 12.00Ullern kirke
Odd Ragnar Zandertorsdag 18. april kl. 12.00Nordstrand kirke
Frank Solbergtorsdag 18. april kl. 13.00Østre gravlund, Lille kapell
Wenche Wettergreen Watsontorsdag 18. april kl. 14.00Nordre gravlund kapell
Bjørn Frognertorsdag 18. april kl. 14.30Vestre gravlund, Nye kapell
Simon Veitslefredag 19. april kl. 10.00Alfaset kapell
Line Sønnichsen Kayedfredag 19. april kl. 11.30Vestre gravlund, Nye kapell
Inger Anna Rudlangfredag 19. april kl. 12.00Østre Aker kirke
Jan Ivar Jotunfredag 19. april kl. 12.00Grefsen kapell
Aud Eldbjørg Wilhelmsenfredag 19. april kl. 12.00Høybråten kirke
Marit Haraldsenfredag 19. april kl. 14.00Høybråten kirke
Solveig Hoffsbakkenfredag 19. april kl. 14.00Østre Aker kirke
Svein Roar Engesbakfredag 19. april kl. 14.00Alfaset kapell
Anne Lise Jobraatenfredag 19. april kl. 14.00Vestre gravlund, Gravlundskapellet
Kim Nielsenmandag 22. april kl. 11.30Vestre gravlund, Nye kapell
Christin Gjessingmandag 22. april kl. 14.30Vestre gravlund, Nye kapell
Randi Fossumtirsdag 23. april kl. 10.00Nordstrand kirke
Anne-Lise Herlandtirsdag 23. april kl. 10.00Vestre gravlund, Gravlundskapellet
Inger Vibeke Brøgger Langfeldttirsdag 23. april kl. 11.30Vestre gravlund, Nye kapell
Inger Andersentirsdag 23. april kl. 12.00Grefsen kapell
Øivind Walthertirsdag 23. april kl. 12.00Nordre gravlund kapell
Tove Karin Jønssontirsdag 23. april kl. 14.00Nordre gravlund kapell
Stefan Asktirsdag 23. april kl. 14.00Alfaset kapell
Tom Ivar Ellingsentirsdag 23. april kl. 14.30Vestre gravlund, Nye kapell
Gisle Jul Christiansenonsdag 24. april kl. 11.30Vestre gravlund, Nye kapell
Terje Haugonsdag 24. april kl. 12.00Grefsen kapell
Åse Kvesetbergonsdag 24. april kl. 12.00Høybråten kirke
Birgitte Rommenonsdag 24. april kl. 14.30Vestre gravlund, Nye kapell
Atle Ørbeck Sørheimtorsdag 25. april kl. 11.30Vestre gravlund, Nye kapell
Tore Flaatorsdag 25. april kl. 14.00Nordstrand kirke
Åse Dragnestorsdag 25. april kl. 14.30Vestre gravlund, Nye kapell
Ellinor Heian Hurumfredag 26. april kl. 12.00Østre Aker kirke
Rolf Hoelfredag 26. april kl. 12.00Høybråten kirke