Meny
   
Seremonier de neste 10 dagene 
SeremonitypeAvdødStarttid for seremoniSeremonisted
BisettelseLillebet Fosstorsdag 27. juli kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseRobin Keith Goodiertorsdag 27. juli kl. 11.30Østre gravlund, store kapell
BisettelseKåre Johan Myhretorsdag 27. juli kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseRobert John Røentorsdag 27. juli kl. 12.00Lilleborg kirke
BisettelseBerit Marie Syversentorsdag 27. juli kl. 12.00Sofienberghjemmets kapell
BisettelseJohan Widar Baarlitorsdag 27. juli kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseJan Øientorsdag 27. juli kl. 13.00Ryen Helsehus Kapell
BisettelseBorghild Gjertine Aspertorsdag 27. juli kl. 13.00Holmenkollen kapell
BisettelseRoger Langbraatentorsdag 27. juli kl. 13.00Kolbotn kapell
Nedsettelse av kisteHeidi Haantorsdag 27. juli kl. 13.00Alfaset gravlund
BisettelseCarl Johan Pedersentorsdag 27. juli kl. 14.00Nordstrand kirke
BisettelseGrethe Irene Lønnestorsdag 27. juli kl. 14.00Stovnerskogen sykehjem
BegravelseRoar Larsenfredag 28. juli kl. 10.00Klemetsrud kirke
BisettelseEllinor Gunvor Bladfredag 28. juli kl. 10.00Grünerløkka alders- og sykehj. kapell
BegravelseTorunn Woxenfredag 28. juli kl. 10.00Vestre gravlunds kapell
BisettelseArne Magnus Arnebergfredag 28. juli kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseHedvig Elisabeth Brochfredag 28. juli kl. 10.30Strømbråten kapell
BisettelseKjell Pedersenfredag 28. juli kl. 10.30Røa kirke
BegravelseLiv Torill Evenrudfredag 28. juli kl. 11.30Østre gravlund, store kapell
BegravelseJohnny Tollefsenfredag 28. juli kl. 12.00Høybråten kirke
BisettelseInger Emilie Hustadfredag 28. juli kl. 13.00Drøbak kirke
BisettelseAud Marit Ludvigsenfredag 28. juli kl. 13.00Nordby kirke
BisettelseAnne Elise Hofgaardfredag 28. juli kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseAina Irene Bakkefredag 28. juli kl. 14.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseØivind Solheimfredag 28. juli kl. 14.00Grorud kirke
BisettelseKjell Haugenfredag 28. juli kl. 14.00Kolbotn kapell
BisettelseHelge Aasmandag 31. juli kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseMarit Olsenmandag 31. juli kl. 11.30Vestre gravlund Krypten
BisettelseThor Odvar Trandemmandag 31. juli kl. 12.00Nordre gravlunds kapell
BisettelseBorghild Marie Walsøemandag 31. juli kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelsePeter-Michael Jankowskymandag 31. juli kl. 14.30Vestre gravlund Nye kapell
BisettelseIngrid Ovindtirsdag 1. august kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseTerje Pedersentirsdag 1. august kl. 11.00Vålerenga kirke
BisettelseReidun Selmertirsdag 1. august kl. 11.30Vestre gravlund Nye kapell
BisettelseReidun Kveimtirsdag 1. august kl. 12.00Nordstrand kirke
BegravelseTrygve Martin Libråtentirsdag 1. august kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseRolf Edvin Kronøytirsdag 1. august kl. 13.00Østre gravlund, lille kapell
BisettelseJorunn Aud Signy Fagerheimtirsdag 1. august kl. 13.00Saron, Groruddalen
BisettelseJarle Ole Alfred Stensrudtirsdag 1. august kl. 14.00Grefsen kirke
BisettelseHans-Petter Reppentirsdag 1. august kl. 14.00Vestre gravlunds kapell
BisettelseUlf Kjærtirsdag 1. august kl. 14.30Vestre gravlund Nye kapell
BegravelseKlara Dahlonsdag 2. august kl. 10.00Høybråten kirke
BisettelseOddgeir Dagfinn Skarstadonsdag 2. august kl. 10.00Alfaset gravlunds kapell
Begravelse seremoniLaila Elisabet Hasselonsdag 2. august kl. 11.00Vålerenga kirke
BisettelseHarald Borglyonsdag 2. august kl. 11.00Bøler kirke
Nedsettelse av kisteLaila Elisabet Hasselonsdag 2. august kl. 12.00Østre Aker kirkegård
BegravelseLeikny Berntine Gjestadonsdag 2. august kl. 12.00Høybråten kirke
BisettelseBjørn Steinar Baabergonsdag 2. august kl. 13.00Nesodden kirke
BisettelseLeif Nilssononsdag 2. august kl. 13.00Lambertseter kirke
BisettelseLaila Synnøve Mengkrogenonsdag 2. august kl. 14.00Nordseter hjemmet
BisettelseAnne Marie Billingtononsdag 2. august kl. 14.00Uranienborg kirke
BisettelseGudrun Johansentorsdag 3. august kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseEgil Ragnar Monn-Iversentorsdag 3. august kl. 11.30Vestre gravlund Nye kapell
BisettelseAase Marie Kallumtorsdag 3. august kl. 12.00Nordstrand kirke
BisettelseSigmun Sørensen Kostøltorsdag 3. august kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseArnold Gustav Havelintorsdag 3. august kl. 13.00Østre gravlund, lille kapell
BisettelseJens Emil Langetorsdag 3. august kl. 13.00Nordberg kirke
BisettelsePer Halstensentorsdag 3. august kl. 14.00Ullern kapell
BisettelseEdel Skattum Sælentorsdag 3. august kl. 15.00Nordseter hjemmet
BegravelseBorghild Amalie Pernille Nilssenfredag 4. august kl. 10.00Østre Aker kirke
UrnebegravelseAnne Britt Reitanfredag 4. august kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseBjørn Odvar Pettersenfredag 4. august kl. 12.00Østre Aker kirke
BisettelseBente Erene Bayfredag 4. august kl. 12.00Bekkelaget kirke
BisettelseKåre Snellingenfredag 4. august kl. 12.00Høybråten kirke
BegravelseNina Desire Dahlbergfredag 4. august kl. 12.00Vestre gravlunds kapell
BisettelseTore Brændengenfredag 4. august kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseJorun Løkenfredag 4. august kl. 14.00Høybråten kirke
BisettelseEllen Marie Oline Ystgaardfredag 4. august kl. 14.00Grefsen kapell
BisettelseMarit Gerd Birkelundfredag 4. august kl. 14.00Østre Aker kirke