Meny
   
Seremonier de neste 10 dagene 
SeremonitypeAvdødStarttid for seremoniSeremonisted
BisettelseKåre Alf Neumanntirsdag 25. april kl. 10.00Ellingsrud kirke
BegravelseKåre Lundtirsdag 25. april kl. 10.00Alfaset gravlunds kapell
BegravelseBjørg Irene Pettersentirsdag 25. april kl. 10.00Grefsen kapell
BisettelseHelga Lilly Urdahltirsdag 25. april kl. 10.30Kantarellen Bo og Rehab. senter kapell
BisettelseElla Johanne Risnestirsdag 25. april kl. 11.00Tonsen kirke
BisettelseGrethe Stensrudtirsdag 25. april kl. 11.00Smestadhjemmets kapell
BisettelseMaria Røsttirsdag 25. april kl. 12.00Nordstrand kirke
BisettelseArnold Høetirsdag 25. april kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseAslaug Synøve Hillmanntirsdag 25. april kl. 13.00Østre gravlund, lille kapell
BisettelseLene Torgersentirsdag 25. april kl. 13.00Holmlia kirke
BisettelseErling Røsttirsdag 25. april kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseSvein Harald Persentirsdag 25. april kl. 14.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseTove Lassen Hannevigtirsdag 25. april kl. 14.00Voksen kirke
BisettelseHelga Ter Jungtirsdag 25. april kl. 14.00Frogner kapell
BisettelseBerit Kallumtirsdag 25. april kl. 14.00Grefsen kirke
BisettelseInger Helene Nordstrømtirsdag 25. april kl. 14.30Østre gravlund, store kapell
BisettelseSvea Lillian Kristensentirsdag 25. april kl. 14.30Silurveien sykehjems kapell
BisettelseNina Kristin Ombustvedt Seemtirsdag 25. april kl. 14.30Vestre gravlund Nye kapell
BisettelseTove Trytionsdag 26. april kl. 10.00Alfaset gravlunds kapell
BegravelseLaura Torsvik Johnsenonsdag 26. april kl. 10.00Klemetsrud kirke
BisettelseAnne-Marie Lycheonsdag 26. april kl. 10.30Nesodden kirke
BisettelseTerje Leirenonsdag 26. april kl. 10.30Bekkelaget kirke
Begravelse seremoniLars Kvamsøyonsdag 26. april kl. 11.00Ullevål sykehus kapell
BisettelseJan Gunnar Wethalonsdag 26. april kl. 11.00Oppsalhjemmet avd. Stovner
BegravelseDagmar Edel Biermannonsdag 26. april kl. 12.00Østre Aker kirke
BisettelseJenø Bereczonsdag 26. april kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
UrnebegravelseTore Holthonsdag 26. april kl. 12.00Grefsen kapell
BisettelseSolveig Johnsenonsdag 26. april kl. 12.00Akershus univeristetssykehus kapell
BisettelseIris Lind Pedersenonsdag 26. april kl. 12.00Greverud sykehjems kapell
Nedsettelse av kisteLars Kvamsøyonsdag 26. april kl. 12.00Alfaset gravlund
BisettelsePadmaseelan Padmanathanonsdag 26. april kl. 12.00Østre gravlund, store kapell
BisettelseAlf Kristian Skotnesonsdag 26. april kl. 12.30Skøyen kirke
BisettelseElna Marie Saastadonsdag 26. april kl. 13.00Nesodden kirke
BisettelseRandi Kinnebergbraatenonsdag 26. april kl. 13.30Furuset sykehjemskapell
BisettelseEmma Lund Ibenfeldtonsdag 26. april kl. 14.00Sofienberg kirke
BisettelseInger Agnethe Juhlinonsdag 26. april kl. 14.00Klemetsrud kirke
BisettelseReidun Margrethe Solbergonsdag 26. april kl. 14.00Grefsen kapell
BisettelseFreddy Væringonsdag 26. april kl. 14.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseGeir Inge Stensethonsdag 26. april kl. 14.00Bekkelaget kirke
BisettelseEva Bovimonsdag 26. april kl. 14.00Smestadhjemmets kapell
BisettelseLeif Arne Samaonsdag 26. april kl. 14.30Oppsalhjemmet avd. Stovner
BisettelseAstrid Amundsentorsdag 27. april kl. 10.00Østre gravlund, lille kapell
BisettelseGjertrud Amalie Hafthorsentorsdag 27. april kl. 10.00Vestre gravlund Gamle kapell
Begravelse seremoniUnni Monclairtorsdag 27. april kl. 11.00Nordberg kirke
BegravelseVassana Kaewvijittorsdag 27. april kl. 11.30Østre gravlund, store kapell
BisettelseMary Synøve Wernertorsdag 27. april kl. 12.00Nordstrand kirke
BisettelseIris Haugtorsdag 27. april kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BegravelseBerit Olsentorsdag 27. april kl. 12.00Nordre gravlunds kapell
UrnebisettelseOle Alfsøn Bjercketorsdag 27. april kl. 13.00Ris kirke
BisettelseStein Aage Gulbransentorsdag 27. april kl. 13.00Østre gravlund, lille kapell
BisettelseEva Reidulfftorsdag 27. april kl. 13.00Bakkehaugen kirke
BisettelseGerd Hagentorsdag 27. april kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseSolveig Gerd Øverbytorsdag 27. april kl. 13.00Ski middelalderkirke
BisettelseInger Karin Michaelsentorsdag 27. april kl. 14.00Nordre gravlunds kapell
BisettelseTor Sennerudtorsdag 27. april kl. 14.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseRigmor Marie Andersentorsdag 27. april kl. 16.00Ullerntunet kapell
BisettelseÅse Scharpfredag 28. april kl. 10.00Bakkehaugen kirke
BisettelseBerit Steenfredag 28. april kl. 10.00Vestre gravlunds kapell
BegravelseAnita Østhaug Reisfredag 28. april kl. 10.00Grefsen kirke
BisettelseOdd Wilhelm Pettersenfredag 28. april kl. 10.00Grorud kirke
BisettelseKjærulf Selmer Skofterødfredag 28. april kl. 10.00Høybråten kirke
BisettelseGeir Garstadfredag 28. april kl. 11.00Torshov kirke
BisettelseBab Christensenfredag 28. april kl. 11.30Vestre gravlund Nye kapell
BisettelseBredo Eilert Olsenfredag 28. april kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseJohn Hartvig Trondsenfredag 28. april kl. 12.00Bekkelaget kirke
BisettelseØystein Otterstadfredag 28. april kl. 12.00Grorud kirke
BegravelseSigrid S Elida Johansenfredag 28. april kl. 12.00Grefsen kapell
BisettelseGrete Eikenfredag 28. april kl. 13.00Kolbotn kapell
BisettelseGunnar Granfredag 28. april kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
BisettelseHerborg Engerfredag 28. april kl. 13.00Ski middelalderkirke
BisettelseTom Willy Thomassenfredag 28. april kl. 14.00Østre Aker kirke
BisettelseGro Johanne Anonsenfredag 28. april kl. 14.00Vestre gravlunds kapell
BisettelseBjørn Armann Støafredag 28. april kl. 14.00Lilleborg kirke
Nedsettelse av kisteUnni Monclairtirsdag 2. mai kl. 10.00Nordre gravlund
BegravelseAlfhild Larsentirsdag 2. mai kl. 10.00Alfaset gravlunds kapell
Begravelse seremoniChung Yu Shumtirsdag 2. mai kl. 11.30Vestre gravlund Nye kapell
BegravelseAnders-Christian Cawallintirsdag 2. mai kl. 11.30Østre gravlund, store kapell
BisettelseKari Herland Olsentirsdag 2. mai kl. 12.00Ullern kirke
Nedsettelse av kisteChung Yu Shumtirsdag 2. mai kl. 12.00Vestre gravlund
Begravelse seremoniSven Horvitirsdag 2. mai kl. 12.00Strømmen kirke
BegravelseElsa Karoline Aastirsdag 2. mai kl. 12.00Grefsen kapell
BisettelseØivind Løkkentirsdag 2. mai kl. 13.00Østre gravlund, lille kapell
BisettelseKarin Ellisif Schibbyetirsdag 2. mai kl. 13.00Vestre gravlund Gamle kapell
Nedsettelse av kisteSven Horvitirsdag 2. mai kl. 13.30Vestre gravlund
BisettelseBrit-Eileen Hernesstirsdag 2. mai kl. 14.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseTove Bakketirsdag 2. mai kl. 14.00Ullern kirke
BisettelseBent Andreas Corneliussentirsdag 2. mai kl. 14.30Østre gravlund, store kapell
BisettelseTurid Bringelandonsdag 3. mai kl. 10.00Vålerenga bo og servicesenter kapell
BegravelseSolveig Edith Larsenonsdag 3. mai kl. 10.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseInger Kjærstadonsdag 3. mai kl. 10.30Gjøfjell kirke
BegravelseHarald Kirkebyonsdag 3. mai kl. 12.00Grorud kirke
BegravelseKjell Thorbjørn Hansenonsdag 3. mai kl. 12.00Høybråten kirke
BegravelseBorgny A.Overskott Svendsenonsdag 3. mai kl. 12.00Grefsen kapell
BisettelseNorma Ødegårdonsdag 3. mai kl. 13.00Kolbotn kapell
BisettelseSvein Håkon Adolfsentorsdag 4. mai kl. 11.30Vestre gravlund Krypten
BisettelseTom Kristian Jarudtorsdag 4. mai kl. 12.00Alfaset gravlunds kapell
BisettelseRandi Bjerketorsdag 4. mai kl. 14.00Nordseter hjemmet